צור קשר    אודות    תיק עבודות
הסטודיו נוסד בשנת 1985, שנה לאחר שסיימתי את לימודי בבצלאל. בשלושת העשורים שחלפו עסקתי בתחומים רבים ומגוונים וצברתי נסיון רב בתחומי התקשורת החזותית השונים. לעסוק במגוון עיסוקים מתחומים שונים אינו נפוץ בקרב רבים מאנשי המקצוע (בעיסוקים שונים אגב). מרביתם מעדיפים להתמקד בתחום מוגדר אחד. חשיבה כוללת מספקת פתרונות בקשת רחבה של תחומים ומעניקה אפשרויות רבות יותר. עצם העיסוק בזויות שונות של אותה משימה, מעשירה את איכות הפתרונות. מבחינה לוגיסטית צורת עבודה זו מרכזת את העבודה תחת קורת גג אחת, דבר המאפשר התקדמות לאורך ציר תנועה אחד משותף. עם השנים הטכנולוגיה הולכת ומכתיבה את מאפייני העבודה ומשפיעה על איכות הפתרונות. במהלך המירוץ הטכנולוגי קדימה, דילגנו על משוכות הזמן וכיום אנו מרחיבים את הפתרונות אותם נוכל להציע גם לתחומים חדשים ומרתקים כמו ה-dps המביאה את חוויית המשתמש אל הקבצים האלקטרוניים שאנו קוראים באמצעות סמרטפונים וטאבלטים.
הסוד הוא בהסבר: אחת המשימות החשובות בתקשורת החזותית היא הסברה והדרכה. תחום זה עלול להידחק לקרן זוית אך דווקא שימת הלב לפרטים, היא זאת המעניקה את חותמת האיכות הסופית למותג, מספקת את ההסבר לתהליך ההתקנה והשימוש וחוסכת תקלות והחזרות של המוצר.
גמישות היא תמיד יתרון: לאורך השנים התמודדנו עם פרוייקטים מורכבים מתחומים שונים, בארץ ובחו"ל. פרוייקטים רבים שהחלו בקטן,  התרחבו והפכו מורכבים. היכולת לטפל בפרוייקט קטן כגדול הוא תמיד יתרון והגמישות (גם מחשבתית) מאפשרת לנו להגיע לפתרונות המתאימים בכל היקף.
עבודת יד: נדיר אך כמעט כל מה שיוצא מהסטודיו נעשה במו ידינו... אנו נעזרים בעמיתים  לתכנות האתרים שאנו מאפיינים ומעצבים, או צילום טכני ע"י צלמים מקצועיים. כבוגרי ה"אסכולה הישנה" אנו זוכרים היטב את העבודה באמצעים ידניים ועושים בהם שימוש מועיל גם כיום. ומילה טובה על המילה הכתובה: תקשורת חזותית עושה שימוש בצורה ובמלל. צורות מרבית המעצבים יודעים לעצב, אך מה עם המלל? אני מזמין אתכם לבקר בדף הפייסבוק שלי לצורך התרשמות, ובנוסף; במסגרת אחת ההתמחויות שלנו (חיות מחמד) אנו המפיקים של דו הירחון חיות הבית.
עיצוב ומיתוג - Hendelmade    בניית אתרים - ITdesigns