צור קשר    אודות    תיק עבודות
       
שונות
אינטרנט
פרינט
לוגואים
הוראות הפעלה
תדמית
הדובי של יונתן
כרזה 100x70 ס"מ אופסט
בעת מלחמת המפרץ נחתו טילים על העורף של ישראל. האוכלוסיה הצטיידה במסיכות ובאין ספור חרדות. באחת ההתקפות הראשונות צייר יונתן, בני הבכור (אז בן 6) מסיכה לדובי שלו, מסיכה שצולמה ביום שלמחרת והפכה לסימבול המוצג במספר מוזיאונים בעולם.


הסוד הוא בהסבר: אחת המשימות החשובות בתקשורת החזותית היא הסברה והדרכה. תחום זה עלול להידחק לקרן זוית אך דווקא שימת הלב לפרטים, היא זאת המעניקה את חותמת האיכות הסופית למותג, מספקת את ההסבר לתהליך ההתקנה והשימוש וחוסכת תקלות והחזרות של המוצר.
גמישות היא תמיד יתרון: לאורך השנים התמודדנו עם פרוייקטים מורכבים מתחומים שונים, בארץ ובחו"ל. פרוייקטים רבים שהחלו בקטן,  התרחבו והפכו מורכבים. היכולת לטפל בפרוייקט קטן כגדול הוא תמיד יתרון והגמישות (גם מחשבתית) מאפשרת לנו להגיע לפתרונות המתאימים בכל היקף.
עבודת יד: נדיר אך כמעט כל מה שיוצא מהסטודיו נעשה במו ידינו... אנו נעזרים בעמיתים  לתכנות האתרים שאנו מאפיינים ומעצבים, או צילום טכני ע"י צלמים מקצועיים. כבוגרי ה"אסכולה הישנה" אנו זוכרים היטב את העבודה באמצעים ידניים ועושים בהם שימוש מועיל גם כיום. ומילה טובה על המילה הכתובה: תקשורת חזותית עושה שימוש בצורה ובמלל. צורות מרבית המעצבים יודעים לעצב, אך מה עם המלל? אני מזמין אתכם לבקר בדף הפייסבוק שלי לצורך התרשמות, ובנוסף; במסגרת אחת ההתמחויות שלנו (חיות מחמד) אנו המפיקים של דו הירחון חיות הבית.
עיצוב ומיתוג - Hendelmade    בניית אתרים - ITdesigns