צור קשר    אודות    תיק עבודות
       
תדמית
אינטרנט
פרינט
לוגואים
הוראות הפעלה
שונות
מעטפות הדואר של אלקטרוסטאר
המעטפה הנשלחת בדואר שאינו אלקטרוני מהווה "מודעה מדוורת" לכל דבר. המעטפות עוצבו באופן הפורס את דגמי המאווררים הייחודיים שמשווקת אלקטרוסטאר.


הסוד הוא בהסבר: אחת המשימות החשובות בתקשורת החזותית היא הסברה והדרכה. תחום זה עלול להידחק לקרן זוית אך דווקא שימת הלב לפרטים, היא זאת המעניקה את חותמת האיכות הסופית למותג, מספקת את ההסבר לתהליך ההתקנה והשימוש וחוסכת תקלות והחזרות של המוצר.
גמישות היא תמיד יתרון: לאורך השנים התמודדנו עם פרוייקטים מורכבים מתחומים שונים, בארץ ובחו"ל. פרוייקטים רבים שהחלו בקטן,  התרחבו והפכו מורכבים. היכולת לטפל בפרוייקט קטן כגדול הוא תמיד יתרון והגמישות (גם מחשבתית) מאפשרת לנו להגיע לפתרונות המתאימים בכל היקף.
עבודת יד: נדיר אך כמעט כל מה שיוצא מהסטודיו נעשה במו ידינו... אנו נעזרים בעמיתים  לתכנות האתרים שאנו מאפיינים ומעצבים, או צילום טכני ע"י צלמים מקצועיים. כבוגרי ה"אסכולה הישנה" אנו זוכרים היטב את העבודה באמצעים ידניים ועושים בהם שימוש מועיל גם כיום. ומילה טובה על המילה הכתובה: תקשורת חזותית עושה שימוש בצורה ובמלל. צורות מרבית המעצבים יודעים לעצב, אך מה עם המלל? אני מזמין אתכם לבקר בדף הפייסבוק שלי לצורך התרשמות, ובנוסף; במסגרת אחת ההתמחויות שלנו (חיות מחמד) אנו המפיקים של דו הירחון חיות הבית.
עיצוב ומיתוג - Hendelmade    בניית אתרים - ITdesigns